Seriale

Cobb Vanth powróci w serialach Star Wars? Są nowe poszlaki

Cobb Vanth był do niedawna jedną mniej znanych postaci uniwersum Star Wars, jednakże stał się znacznie bardziej rozpoznawalny dzięki występowi w 2. sezonie serii The Mandalorian. Samozwańczy szeryf z Tatooine, o którym po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na kartach trylogii Koniec i początek, pojawił się w ramach kontynuacji przygód Dina Djarina i Grogu, rozwiązując wspólnie z protagonistą problem mieszkańców niewielkiej osady, gnębionych przez potężnego smoka krayt.

W postać Vantha wcielił się Timothy Olyphant, wyróżniający się nie tylko charyzmą i umiejętnościami aktorskimi, ale też charakterystycznym wyglądem. Stylizacja aktora w ramach gwiezdnowojennej serii mocno różniła się od tego, jak zazwyczaj wygląda on podczas wystąpień publicznych czy odgrywanych ról. Co ciekawe, ostatnio Timothy ponownie widziany był z charakterystyczną fryzurą oraz brodą, jakie możemy kojarzyć z The Mandalorian.

Artysta wystąpił w talk-show CONAN. Jak sami możecie porównać na zamieszczonych poniżej fotografiach, jego aktualna stylizacja bardzo mocno przypomina tę z Gwiezdnych wojen.

Timothy Olyphant w programie CONAN
Timothy Olyphant jako Cobb Vanth

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę, iż noszenie brody przez tego aktora nie jest codziennością i do tej pory zdarzało się rzadko – jedną z takich sytuacji była właśnie rola Cobba Vantha. Jeśli dodatkowo obserwacje te połączymy z przeciekami sprzed paru tygodni dotyczącymi powstającego The Book of Boba Fett, możemy uznać to za kolejne potwierdzenie planowanego powrotu samozwańczego szeryfa.

Na koniec pozostaje pytanie: Vanth pojawi się w 3. sezonie The Mandalorian czy w The Book of Boba Fett? Ponownie odnosząc się do przecieków, raczej stawiałbym na to drugie. Argumentem dodatkowo przemawiającym za tym faktem jest pancerz Fetta, stanowiący solidny łącznik pomiędzy dwoma bohaterami, a także fakt, iż obaj nadal przebywają na Tatooine. Natomiast historia Dina Djarina toczy się dalej i coś mi mówi, że podąży w zupełnie innym kierunku.

Pamiętajcie, że opisane powyżej doniesienia to nasze spekulacje połączone z plotkami z innych źródeł, zatem zalecamy podejść do nich z odpowiednim dystansem.

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ w grudniu bieżącego roku, zaś 3. sezon The Mandalorian niedługo potem, bo na początku 2022.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.