Książki i komiksy

Opublikowano kolejny fragment książki “The Rising Storm”

Wielka Republika to jedno z największych przedsięwzięć jakie realizowane jest ostatnio w związku z uniwersum Gwiezdnych wojen. Jedną z nadchodzących premier związanej z eksploracją tej ery świata Star Wars jest powieść Cavana Scotta The Rising Storm. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami datą wydania, nowy fragment książki został właśnie udostępniony.

Skupia się on na postaci padawana Bella Zettifara, który musi stawić czoło stracie swojego nauczyciela. Choć losy mistrza Lodena Greatstorma są już znane fanom z książki Światło Jedi, tym razem lepiej poznamy emocje, które towarzyszą jego uczniowi. Akcja fragmentu rozgrywa się w momencie spotkania młodego adepta z nową mistrzynią – Indeerą Stokes. Całość (oczywiście w języku angielskim) przeczytać możecie tutaj.

Zagraniczna premiera powieści zaplanowana jest na koniec przyszłego miesiąca, ale jeszcze w tym roku mamy zobaczyć ją na półkach polskich księgarni dzięki wydawnictwu Olesiejuk.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.