Seriale

Więcej zdjęć z planu „Star Wars: Andor” – leśna lokacja nabiera kształtów

W ostatnich tygodniach do sieci trafia całkiem sporo zdjęć z planu (a właściwie planów) serialu Star Wars: Andor. Najpierw ujawnione zostały fotografie z shoretrooperami, później ujęcia z brytyjskiego Black Park, gdzie wcześniej nagrywano m.in. sceny z Przebudzenia Mocy i Skywalker. Odrodzenia, zaś ostatnio mogliśmy przyjrzeć się makietom powstającym w Szkocji, dokąd ekipa filmowa ma przenieść się po zakończeniu zdjęć w obecnej lokalizacji. Tym razem ponownie możemy zajrzeć za kulisy londyńskiego Black Park.

Nowe zdjęcia tradycyjnie dostarczył profil Bespin Bulletin. Widzimy na nich, że leśna lokacja nabrała już kształtów – pojawiły się niemal kompletne szałasy i łączące je drewniane pomosty.

Choć wciąż nie mamy bladego pojęcia, na jakiej planecie może znajdować się leśna osada ze zdjęć, to pewne przypuszczenia i sugestie już krążą po sieci. We wcześniejszym artykule sami sugerowaliśmy, że prawdopodobną opcją mogłoby być chociażby Ajan Kloss – znajdowała się tam baza Ruchu Oporu w The Rise of Skywalker, lecz z innych kanonicznych źródeł wiemy, iż planeta była znana Rebeliantom jeszcze podczas wojny z Imperium i rozpatrywana jako lokalizacja kwatery głównej Sojuszu. Jednakże równie prawdopodobną opcją wydaje się, iż będzie to zupełnie nowe miejsce, które nie pojawiło się dotąd w żadnym dziele z uniwersum Star Wars lub przynajmniej nie zagościło na ekranach naszych telewizorów.

Serial o przygodach Cassiana Andora najprawdopodobniej zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku, choć konkretna data premiery pierwszego odcinka nie jest znana. Produkcja będzie stanowić prequel Łotra 1, zaś do swoich ról z filmowego spin-offu powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa, Alistair Petrie jako generał Draven oraz Diego Luna w roli tytułowego bohatera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.