Książki i komiksy

„The High Republic: The Rising Storm” – ekskluzywna okładka nadchodzącej powieści

Już 29 czerwca na amerykańskim rynku zadebiutuje nowa powieść osadzona w erze Wielkiej RepublikiThe Rising Storm. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą oficjalna strona Star Wars opublikowała na swoich łamach wizualizację ekskluzywnej grafiki, mającej zdobić niewielką część egzemplarzy książki.

Okładkę wyróżnia interesująca estetyka – a mówiąc bardziej ludzkim językiem, jest po prostu tak ładna, że musieliśmy się nią z Wami podzielić.

Widzimy na niej Jedi Stellana Giosa oraz kanclerz Linę Soh stawiających czoła nacierającym Nihilom. U boku dwójki bohaterów stoją dwa targony – Matari i Voru – które zawsze towarzyszą przywódczyni Republiki.

Omawianą grafikę autorstwa Jamy Jurabaeva obejrzycie poniżej:

Teraz mniej przyjemna część newsa – książki z tą okładką raczej nie pojawią się na polskim rynku, dlatego czytelnicy znad Wisły będą musieli obejść się smakiem. Ich ilość będzie mocno ograniczona nawet za Oceanem, ponieważ mają stanowić element edycji specjalnej.

The Rising Storm autorstwa Cavana Scotta przeniesie panowanie i terror siany przez Nihilów na wyższy poziom względem tego, co zobaczyliśmy w ramach Light of the Jedi pióra Charlesa Soule’a. Jednak tym razem na ich drodze stanie nowo mianowany członek Rady Jedi, Stellan Gios, wraz z padawanem Bellem Zettifarem i intrygującą tholothianką Ty Yorrick, będącą „mieczem świetlnym do wynajęcia”.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.