Seriale

Zdjęcia do „The Acolyte” ruszą na początku przyszłego roku

Twórcy nadchodzącego serialu The Acolyte nie próżnują – niedawno bardzo obszernego wywiadu na temat swojego podejścia do tworzenia i Gwiezdnych wojen udzieliła showrunnerka Leslye Headland, zaś najnowsze doniesienia zdradzają początek procesu castingowego i zaskakująco rychły termin rozpoczęcia zdjęć.

Według uznanego portalu DiscussingFilm, Lucasfilm planuje kręcić serial w Londynie od lutego przyszłego roku. W użyciu będzie prawdopodobnie zainstalowana już w studiu Pinewood instalacja The Volume – ogromny pokój zbudowany z ekranów – z której korzystają twórcy The Mandalorian. Tak stosunkowo prędki początek zdjęć oznacza także wzmożone prace na innych polach – według źródeł portalu rozpoczęto castingi, a do głównej roli poszukuje się młodej kobiety o innym kolorze skóry niż biały.

The Acolyte opisywany jest jako thriller akcji z kobiecą bohaterką i sztukami walki, który osadzony zostanie pod koniec ery The High Republic, kiedy to na jaw zaczynają wychodzić mroczne siły. Na podstawie daty rozpoczęcia zdjęć możemy przypuszczać, że serial zadebiutuje na platformie Disney+ na początku lub w połowie 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.