Seriale

Zapowiedź drugiej połowy sezonu „The Bad Batch” z nowymi scenami!

Już jutro na Disney+ zadebiutuje dziewiąty odcinek Parszywej zgrai, w związku z czym jesteśmy o krok od wejścia w drugą połowę pierwszego sezonu animacji. Ósmy epizod podniósł stawkę wydarzeń, rozbudzając w widzach chęć poznania dalszych losów Huntera, Techa, Echo, Wreckera, Crosshaira i Omegi. Tymczasem w sieci pojawiła się wyczekiwana zapowiedź kontynuacji przygód Oddziału 99, zawierająca kilka nieukazywanych dotąd ujęć.

W materiale wideo możemy zobaczyć mieszankę scen z pierwszych ośmiu epizodów, jak i z niewypuszczonej dotąd drugiej połowy sezonu. Nowe urywki zdradzają, iż będziemy mieli szansę ponownie spotkać Fennec Shand.

Zapowiedź obejrzycie poniżej:

Pierwszy sezon The Bad Batch będzie składał się z 16 epizodów – premiera każdego z nich odbywa się co piątek. Parę dni temu poznaliśmy tytuły najbliższych odcinków animacji, zdradzające kierunek fabuły.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.