Seriale

Materiał zakulisowy ujawnia niewykorzystaną scenę z Bobą Fettem z „The Mandalorian”

Choć wkrótce minie rok od czasu debiutu 2. sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars, oczywiście wciąż nie poznaliśmy wszystkich mniejszych lub większych tajemnic związanych z realizacją projektu. Część sekretów zawsze odsłaniają jednak zakulisowe materiały.

Dzięki jednemu z ostatnich – filmowi ILM mającemu przybliżać proces kreowania wirtualnych lokacji na potrzeby The Mandalorian – możemy dowiedzieć się na przykład o scenie, która ostatecznie nie znalazła się w serialu. W szóstym odcinku (co można jednoznacznie stwierdzić dzięki obecności Roberta Rodrigueza na planie obok aktorów), czy też Rozdziale 14, mogliśmy zobaczyć spotkanie Boby Fetta oraz Greefa Kargi. Spekuluje się, iż jako że Fett był łowcą nagród, bohaterowie mogli się już znać, zaś postać Carla Weathersa mogłaby powrócić jeszcze w spin-offie The Book of Boba Fett.

Cały materiał opublikowany przez ILM obejrzeć możecie poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.