Gry

Wyciekła nowa gra Star Wars oparta o „The Mandalorian”?

Panująca obecnie posucha w kwestii gier ze świata Gwiezdnych wojen sprawia, że każdą wiadomość należy traktować jako coś wielkiego. Nie inaczej jest w przypadku tajemniczego wycieku, który ujrzał światło dzienne dwa dni temu i prezentuje grę, nawiązującą do serialu The Mandalorian.

Materiał wideo pojawił się w serwisie YouTube na mało znanym koncie. W jego trakcie możemy przyjrzeć się menu głównemu oraz fragmentowi rozgrywki, będącemu początkiem etapu czwartego (tytuł ani sceneria nie odpowiadają czwartemu odcinkowi serialu, więc gra raczej nie opiera się o wydarzenia z niego). Podczas rozgrywki widzimy drogę Dina Djarina przez pokład imperialnego statku, podczas którego nie brakuje sporej ilości strzelanin czy użycia linki z hakiem. Kontekstowe menu sugeruje również możliwość użycia jetpacka, prawdopodobnie w bardziej otwartych przestrzeniach. Z kolei interfejs wydaje się nawiązywać do anulowanego Star Wars 1313, opowiadającego o losach Boby Fetta.

Filmik znajdziecie poniżej:

Na tę chwilę trudno ocenić wiarygodność wycieku – z pewnością za jego prawdziwością stoją nie tak całkiem odległe plotki, sugerujące powstanie gry powiązanej z The Mandalorian, a także zupełnie nowe linie dialogowe. Jakość gameplayu sugeruje także, że nie jest to wersja ostateczna i – zgodnie ze znanymi planami wydawniczymi – bylibyśmy daleko od potencjalnej premiery.

Z drugiej jednak strony, pewna niezdarność może też oznaczać, że mamy do czynienia z produkcją fanowską, zwłaszcza, że prowadzący kanał, gdzie pojawił się film, sam zdaje się takie tworzyć. Do tej pory w sieci nie znalazły się żadne informacje, mogące sugerować, iż coś takiego miałoby w ogóle powstawać. Kiedy pojawią się nowe szczegóły potwierdzające lub dementujące wiarygodność wycieku, z pewnością natychmiast Was o tym poinformujemy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.