Seriale

Mamy opis jednej ze scen akcji „The Book of Boba Fett”

Mniej niż trzy miesiące dzielą nas od premiery wyczekiwanego serialu o przygodach Boby Fetta, w związku z czym powoli rusza nie tylko cała machina marketingowa, ale też pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące produkcji.

Na łamach serwisu Star Wars News Net ukazał się opis jednej ze scen akcji, jakimi zapewne wypełniony będzie The Book of Boba Fett. Poniżej przeczytacie nasze tłumaczenie deskrypcji oraz wizualizację omawianej sceny z serialu, którą SWNN zamieściło w swoim artykule.

UWAGA! Potencjalne spoilery z Księgi Boby Fetta!

„Godne zaufania źródło opisało nam scenę z Księgi Boby Fetta. W scenie tej Boba Fett napotyka i prawdopodobnie oswaja/kontroluje rancora. Nasze źródło nie było całkowicie pewne, czy Fett walczy z bestią, czy tylko ją kontroluje, ale Fett stoi na karku rancora i wygląda na to, że nim kieruje, gdy przedziera się przez kompleks/miasto, prawdopodobnie mieszczące się na Tatooine. Skonsultowaliśmy się z innym źródłem, które potwierdziło, że scena rzeczywiście znajduje się w serialu.

Poprosiliśmy artystę o stworzenie obrazu na podstawie wszystkich szczegółów, jakie nam przekazano, w tym rancora w ogromnym napierśniku. Dowiedzieliśmy się, że rancor jest znacznie jaśniejszy niż Pateesa (rancor zabity przez Luke’a Skywalkera w Powrocie Jedi) i ma bardziej piaskowy kolor. (…)”

Scena oswajania bądź walki z rancorem z pewnością będzie jednym z bardziej interesujących motywów spośród wszystkich, jakie przyszło nam dotąd oglądać w gwiezdnowojennych serialach. 2. sezon The Mandalorian udowodnił już, że twórcy wiedzą, jak efektownie zaprezentować starcia z wielkimi bestiami, serwując nam epickie sceny walki ze smokiem krayt.

The Book of Boba Fett zadebiutuje 29 grudnia tego roku na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.