Seriale

[Plotka] Znamy przybliżony czas debiutu „Obi-Wana Kenobiego”

W ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy fani Star Wars będą mogli czuć się naprawdę rozpieszczeni – jeszcze w tym roku, 29 grudnia, zadebiutuje pierwszy odcinek wyczekiwanego The Book of Boba Fett, a w 2022 doczekamy się co najmniej trzech kolejnych seriali: Andora, 2. sezonu The Bad Batch oraz Obi-Wana Kenobiego. Właśnie w kwestii ostatniego z wymienionych pojawiły się nowe informacje, mogące zdradzać, kiedy powinniśmy spodziewać się jego debiutu.

Jak zdradził na swoim twitterowym profilu redaktor naczelny portalu Cinelinx, Jordan Maison, serialowe przygody Obi-Wana mają wystartować już w maju przyszłego roku.

https://twitter.com/JordanMaison/status/1445113674214019074

Doniesienia te rzecz jasna nie pochodzą z oficjalnego źródła, lecz Maison należy do grona insiderów, którzy z reguły nie przekazują niesprawdzonych wieści, zatem możemy dać mu pewien kredyt zaufania. Na korzyść opisanych plotek przemawiają również niedawne wieści o zakończeniu zdjęć na planie, jakie przekazał odtwórca roli brodatego Jedi, Ewan McGregor.

Oczywiście jedynie czas pokaże, czy powyższe doniesienia okażą się prawdziwe. Jeśli tak, to fanów Gwiezdnych wojen czeka naprawdę gorący maj, biorąc pod uwagę, że obchodzimy wówczas także święto May the 4th.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.