Gry

„Star Wars: The Old Republic” – zwiastun „Deceived” w 4K z okazji 10-lecia gry

W grudniu tego roku gra MMORPG Star Wars: The Old Republic będzie obchodzić swoje 10-lecie, w związku z czym twórcy zaplanowali szereg istotnych zmian w rozgrywce (więcej przeczytacie tutaj i tutaj) oraz dodatkową zawartość, która zostanie udostępniona posiadaczom produkcji. Nie są to jednak jedyne niespodzianki, jakie przygotowano w ramach uczczenia urodzin produkcji studia BioWare.

Wczoraj opublikowano pierwszy ze zwiastunów SWTOR zatytułowany Deceived (pierwotnie wypuszczony 1 czerwca 2009 roku), który możemy teraz obejrzeć w rozdzielczości 4K. Jak zapowiada oficjalny profil gry, wszystkie kinowe trailery doczekają się podobnego odświeżenia w postaci podbicia rozdzielczości.

Wspomniany materiał wideo obejrzycie poniżej:

Robi się cieplej na sercu, gdy widzimy, jak 10-letnia gra, która dostarczyła niezapomnianych wrażeń milionom fanów Star Wars na całym świecie, przeżywa swoją drugą młodość i ma szansę znów przyciągnąć do siebie rzesze użytkowników. Z kolei ekipa z BioWare, odpowiedzialna za rozwój The Old Republic, zasługuje na pochwałę za to, że przez te wszystkie lata wkłada ogrom serca w rozwój projektu.

Cóż… Chyba czas powrócić do mojej twi’lekańskiej mistrzyni Jedi i raz jeszcze odwiedzić odległą galaktykę.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.