Filmy

Filmowe „Rogue Squadron” bezterminowo opóźnione

Pierwsza kinowa produkcja spod szyldu Gwiezdnych wojen od czasu finału sagi Skywalkerów – zapowiedziane na 2023 rok Rogue Squadron w reżyserii Patty Jenkins – nie ukaże się w wyznaczonym terminie! Takie rewelacje tuż przed chwilą opublikował uznany portal branżowy The Hollywood Reporter.

Według źródeł portalu, za bezterminowym opóźnieniem filmu stoją… grafik i inne zobowiązania reżyserki, które uniemożliwiają produkcję filmu w najbliższych miesiącach, tak by był gotowy na premierę w grudniu 2023 roku. Wspomnianymi zobowiązaniami są prawdopodobnie trzecia część Wonder Woman i nowa iteracja Kleopatry, jednak trudno uwierzyć, że to główny powód opóźnienia filmu, a Lucasfilm w żaden sposób nie zabezpieczył się przed taką sytuacją i możliwością niedostępności reżyserki. Niewykluczone, że w grę wchodzą bardziej poważne problemy za kulisami produkcji, o których na tę chwilę nic nie wiadomo.

W takiej sytuacji kinowy slot dla Star Wars na 2023 rok pozostaje wolny. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że miejsce Rogue Squadron zajmie rzekomy film osadzony w czasach Starej Republiki, którego zapowiedzi powinniśmy spodziewać się podczas piątkowego Disney+ Day.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.