Książki i komiksy

„The High Republic: The Fallen Star” doczekało się ekskluzywnej okładki

Już niewiele ponad miesiąc dzieli nas od premiery trzeciej fali The High Republic, która oficjalnie zakończy pierwszą fazę ogromnego projektu wydawniczego. Czołową powieścią nowej fali ma być napisana przez Claudię Gray książka The Fallen Star, której ekskluzywną okładkę właśnie ujawniono.

Ta przepiękna ilustracja (wykonana przez Jama Jurabaeva) zdobić będzie ograniczoną liczbę egzemplarzy sprzedawanych za pośrednictwem sklepu Out of Print. Widzimy na niej grupę członków Zakonu Jedi, którzy wpatrują się w płonącą i zmierzającą na spotkanie z powierzchnią nieznanej planety Latarnią Gwiezdny Blask – jej zniszczenie to zresztą powracający motyw w promocji finałowej fali, choć do tej pory nie został przedstawiony w aż tak dosadny sposób.

Okładkę w pełnej krasie zobaczycie poniżej:

Poza wspomnianym atakiem na stację Republiki i Zakonu Jedi zaplanowanym przez Marchiona Ro, niewiele wiadomo na temat fabuły The Fallen Star, nie znamy też perspektyw, które będziemy śledzić. Premiera powieści za Oceanem została wyznaczona na 4 stycznia, prawdopodobnie kilka miesięcy później książka ukaże się u nas.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. O kurczę, ale epicka okładka! Marzy mi się, żeby wydawnictwo Olesiejuk dało tę zamiast oryginalnej, która jest niesamowicie szpetna. No może nie tak szpetna jak ta z Nowego Świtu, ale jednak. Jeżeli ktoś z wydawnictwa Olesiejuk to czyta to mam prośbę: Zróbcie co w waszej mocy, aby ta okładka wylądowała w polskiej edycji książki. Wiem, że to okładka ekskluzywna, ale proszę. Zróbcie co w waszej mocy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.