Książki i komiksy

„Wielka Republika. Burza nadciąga” – e-book i kopia fizyczna w dużej promocji

Choć w sieci Empik książkę Wielka Republika. Burza nadciąga można już nabyć od kilku dni, to dopiero 8 grudnia zostanie ona wydana w pozostałych sklepach i księgarniach w całej Polsce. Z okazji zbliżającej się premiery powieści Cavana Scotta internetowa księgarnia Świat Książki przygotowała spore obniżki na zamówienia przedpremierowe.

Szczególną uwagę warto zwrócić na e-booka, bowiem w momencie pisania tego artykułu kupicie go już za 12,99 zł (wcześniej 40,50 zł). Jeśli jednak nie posiadacie czytnika lub po prostu lubicie kolekcjonować książki Star Wars na swoich półkach, kopię fizyczną zamówicie w cenie 31,49 zł (wcześniej 44,99 zł).

Okładkę oraz opis najnowszej (przynajmniej na polskim rynku) powieści z ery Wielkiej Republiki znajdziecie poniżej:

Po katastrofie nadprzestrzennej, podczas której Jedi wykazali się niezwykłym bohaterstwem, Republika nadal się rozwija, łącząc kolejne światy pod wspólnym sztandarem. Pod przywództwem kanclerz Liny Soh duch braterstwa rozprzestrzenia się po galaktyce, docierając do jej dalekich zakątków. Działania kanclerz wspierają Jedi – m.in. Stellan Gios, Bell Zettifar i Elzar Mann – którzy odpowiadają za utrzymanie harmonii i ładu. Nie bez znaczenia jest też nowo utworzona stacja kosmiczna Latarnia Gwiezdny Blask. Lina Soh przygotowuje się do Festiwalu Republiki, podczas którego planuje zaprezentować mieszkańcom galaktyki korzyści, jakie płyną z dołączenia do nowego systemu.

Tymczasem jego wrogowie, brutalni i dzicy Nihilowie, nie rezygnują ze swoich planów pogrążenia galaktyki w chaosie. Ich przywódca, żądny zemsty Marchion Ro, zamierza rozpętać burzę, która ma siać spustoszenie w Republice. Czy Jedi uda się powstrzymać krwawe zapędy Nihilów? W tej walce przyjdzie im zmierzyć się z prawdziwym koszmarem, przed którym – być może – nawet Moc nie zdoła ich ochronić…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.