Seriale

„The Book of Boba Fett” – Temuera Morrison i Ming-Na Wen o serialu i możliwym cameo Dina Djarina

Magazyn Total Film opublikował dziś nowe zdjęcie z nadchodzącego The Book of Boba Fett (powyżej). Redaktor czasopisma rozmawiał również z odtwórcami głównych ról w serialu, Temuerą Morrisonem oraz Ming-Na Wen. Poruszono między innymi kwestię dynamiki między postaciami oraz możliwość pojawienia się Dina Djarina.

Na początku Temuera został zapytany o swoje odczucia względem reakcji publiczności na scenę po napisach z 2. sezonu The Mandalorian, dzięki której dowiedzieliśmy się, że powstanie seria skupiona wokół legendarnego klona Jango Fetta.

„Byłem zachwycony reakcją [widzów] – mogło to pójść w jakimkolwiek kierunku.”

Fett ujawniony został w ramach 9. odcinka 2. sezonu Mandalorianina i odegrał pewną rolę w pozostałych epizodach serialu, jednak tak naprawdę pełną uwagę mogliśmy skupić na nim dopiero we wspomnianej już scenie po napisach. W sekwencji tej Boba i Fennec przejmują dawną siedzibę Jabby i pozbywają się jego dawnego majordomusa, Biba Fortuny, który od śmierci Hutta okupuje jego tron. Właśnie ów tron zdaje się odgrywać poniekąd istotną (choć nieprzesadnie uwypukloną) rolę w trakcie wydarzeń z Księgi Boby Fetta.

Jak mówi Ming-Na Wen:

„Tron nie jest otoczony żadną czcią. Natomiast stał się teraz ich domem i robią wszystko, żeby tak pozostało.”

Później aktorka opowiedziała o dynamice między bohaterami.

„Relacja pomiędzy nim a Fennec jest wyjątkowa wśród łowców nagród, ponieważ panuje zwyczaj, że w tym fachu pracuje się samotnie. Nie lubimy współpracy. Nikomu nie ufamy. To bardzo dysfunkcyjna rodzina, ale jest to rodzina, która przestrzega kodeksu etycznego i posiada pewien zestaw zasad, których musisz przestrzegać – to jedyny sposób, w jaki to wszystko może działać. To bardzo ważne, kiedy jest się łowcą nagród. Właśnie dlatego myślę, że Fennec i Boba są wychowankami starej szkoły. Wierzymy w ten kodeks etyczny i szanujemy się za to.”

Finalnie Morrisona zapytano o możliwość pojawienia się na ekranie ich znajomego, Dina Djarina. Jak odparł aktor:

„Nie mogę nic powiedzieć, ale mamy kilka wspaniałych, kolorowych niespodzianek, na które warto czekać. Nie chcę o tym mówić zbyt wiele, ponieważ wszyscy wyruszymy w tę podróż razem. A każda najmniejsza informacja jest teraz bardzo cenna.”

The Book of Boba Fett zadebiutuje na Disney+ 29 grudnia tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.