Książki i komiksy

„Star Wars. Eskadra Alfabet” – e-book i kopia fizyczna w dużej promocji

Z okazji zbliżających się świąt i w ramach kalendarza adwentowego na stronie księgarni Świat Książki pojawiła się promocja na kolejną powieść z uniwersum Gwiezdnych wojen. Tym razem jest to wydana w październiku Eskadra Alfabet.

Dzieło Alexandra Freeda zakupicie zarówno w wersji e-book, jak i fizycznej. Ta pierwsza w momencie pisania artykułu kosztuje 12,99 zł (wcześniej 39,90 zł), zaś za drugą zapłacicie teraz 31,50 zł (wcześniej 45 zł).

Poniżej przeczytacie oficjalny opis książki oraz znajdziecie jej okładkę. Zachęcamy także do zajrzenia do naszej recenzji Eskadry – odnośnik znajduje się na końcu artykułu.

Śmierć Imperatora spowodowała chaos. Mimo zwycięstwa Sojuszu Rebeliantów w bitwie o Endor, siły imperialne nie złożyły broni – poszczególni dowódcy karnie wypełniają ostatnie rozkazy Palpatine’a, inni zaś próbują wykroić sobie swój kawałek galaktyki. Świeżo utworzona Nowa Republika musi zatem nie tylko stworzyć nowe struktury administracyjne, ale także zażegnać wcale niemalejące zagrożenie militarne.

Agent Wywiadu Nowej Republiki, Caern Adan, pragnie zneutralizować groźbę, jaką jest jeden z imperialnych pułków myśliwców, niesławne Skrzydło Cienia.
Dysponując małymi zasobami, werbuje do współpracy imperialną dezerterkę, Yricę Quell. Czy jednak pilotka odnajdzie się w szeregach dawnych wrogów? Czy zdoła nawiązać współpracę z osobami, które jeszcze przed chwilą znajdowały się po przeciwnej stronie barykady? I – co najważniejsze – czy jest gotowa stawić czoło swoim byłym towarzyszom?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.