Wydarzenia

„Star Wars Visions: The Duel” nominowany do nagrody Annie Awards 2022

Kilka miesięcy temu na platformie Disney+ zadebiutowała seria Star Wars Visions, która zaskoczyła wielu fanów i widzów swoim nietuzinkowym spojrzeniem na uniwersum Gwiezdnych wojen. Krótkometrażowe filmy składające się na antologię prezentowały tak odmienne style, że każdy mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie. Wygląda na to, że jeden z epizodów animacji był na tyle unikatowy, iż zwrócił uwagę organizatorów najnowszego Annie Awards.

Annie Awards uznawane jest za jedną z najważniejszych imprez poświęconych wszelkiej maści animacjom i produkcjom opartym o efekty specjalne. W ubiegłym roku nagrodę Annie otrzymał aktorski The Mandalorian (w kategorii Najlepszej animacji postaci), zaś wcześniej uzyskały ją Wojny klonów (w kategorii Najlepsza muzyka). Tym razem na wyróżnienie może liczyć The Duel, będący częścią wspomnianej już antologii Star Wars Visions.

Film Kamikze Dougi nominowany został do Annie w kategorii Najlepsza produkcja telewizyjna. Reprezentant Gwiezdnych wojen stanie w szranki z seriami Tuca i Bertie, Miłość, śmierć i roboty czy Arcane (wszystkie produkowane dla platformy Netflix). 49. rozdanie nagród nastąpi 26 lutego 2022 roku.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się ze Star Wars Visions, gorąc polecamy nadrobić tę zaległość – niemal na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Być może przekona Was do tego nasza recenzja, do której odnośnik znajdziecie poniżej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.