Filmy

Boba Fett miał pojawić się w spin-offie o Hanie Solo

W związku z promocją nadchodzącego serialu The Book of Boba Fett na portalu The New York Times pojawił się obszerny artykuł dotyczący postaci słynnego łowcy nagród. Znalazła się w nim dość interesująca wypowiedź Jona Kasdana, scenarzysty drugiego i ostatniego filmowego spin-offu Gwiezdnych wojen, Hana Solo.

Jak zdradza syn słynnego Lawrence’a Kasdana, razem z ojcem w trakcie pisania scenariusza do filmu planowali na pewnym etapie wprowadzić tam Bobę Fetta. Na drodze stanęło im jednak studio Lucasfilm:

„Boba zawsze był poza naszym zasięgiem, ponieważ chciano rozwinąć go gdzieś indziej”

Tym innym miejscem jest prawdopodobnie trzeci, nigdy nie zrealizowany spin-off, który miał być poświęcony właśnie synowi Jango Fetta. W trakcie powstawania Solo projekt jednak znajdował się w martwym punkcie po tym, jak prac nad swoją wersją nie skończyli Simon Kinberg i Josh Trank, zaś po nieudanej finansowo premierze drugiej antologii projekt anulowano.

Pomysł jego powstania powrócił dopiero w formie serialowej po sukcesie The Mandalorian. Jaki będzie rezultat przekonamy się już w najbliższą środę, 29 grudnia, kiedy to na Disney+ zadebiutuje pierwszy odcinek Księgi Boby Fetta.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.