Seriale

[Plotka] Nieznany projekt Lucasfilmu rozpoczął nagrania w Pinewood Studios

Jak donosi portal Fantha Tracks, nieznany projekt Lucasfilmu rozpoczął produkcję w brytyjskim Pinewood Studios jeszcze w listopadzie tego roku (choć minęło już kilka tygodni, doniesienia na ten temat z jakiegoś powodu ujawniono dopiero teraz). Na ten moment nie jest do końca jasne, czy jest to projekt związany z uniwersum Star Wars, ale prawdopodobieństwo jest spore, bowiem w pracach są obecnie tylko 3 tytuły od wspomnianej wytwórni, które nie rozgrywają się w Odległej galaktyce – jest to Indiana Jones 5, Willow oraz Children of Blood and Bone. Dwa z wymienionych filmów od dłuższego czasu nagrywane są w Wielkiej Brytanii, z kolei ostatni nie ma jeszcze wyznaczonej daty startu zdjęć. Co więcej, żaden z trzech projektów nie jest produkcją science-fiction, a wedle raportów plan zdjęciowy zdradza cechy nawiązujące do klimatu space opery.

Szczegóły dotyczące niezatytułowanej produkcji są bardzo skąpe. Jak donoszą źródła, rekwizyty na planie różnią się nieco od tego, do czego przywykliśmy w ramach Gwiezdnych wojen, zatem niewykluczone, że mówimy o czymś osadzonym w innych czasach niż saga Skywalkerów. Biorąc to pod uwagę, można podejrzewać, iż w Pinewood powstaje już The Acolyte – serial osadzony w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki. W ciągu ostatnich tygodni dotarły do nas wieści o obsadzeniu głównej roli w serii tworzonej przez Leslye Headland, zatem wszystko to składałoby się w logiczną całość.

Kilka dni temu pojawiły się również przecieki o innym powstającym projekcie serialowym zatytułowanym Tales of the Jedi. Nie można całkiem wykluczyć prawdopodobieństwa, że jest to plan zdjęciowy właśnie tego serialu, natomiast wszelkie przesłanki mówiły, że ma to być animacja, tak więc do tej opcji podchodzilibyśmy z większą rezerwą.

Ostatnią z możliwości są przygotowania do filmu, mającego rzekomo zająć miejsce Rogue Squadron w reżyserii Patty Jenkins. Kilka tygodni temu donosiliśmy, iż gwiezdnowojenna produkcja reżyserki Wonder Woman została przesunięta na czas nieokreślony i jej miejsce zajmie inny film, będący dla Lucasfilmu swoistym „planem B”, mający podobno rozgrywać się w czasach Starej lub Wielkiej Republiki.

Jak sami możecie zobaczyć, sporo tu spekulacji i właściwie nic więcej w tej chwili nie możemy powiedzieć o tym tajemniczym projekcie. Jak to zwykle bywa, najpewniej czas rozwieje wszelkie niedomówienia i niejasności.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.