Filmy

Anthony Daniels pracuje przy nadchodzącym projekcie Star Wars

Ostatni raz dane nam było widzieć na ekranie C-3PO w finałowym epizodzie sagi Skywalkerów, czyli The Rise of Skywalker. Jak jednak zdradzono na Disney Investor Day 2020, w planach wydawniczych Lucasfilmu znalazło się miejsce na film animowany A Droid Story, w którym Threepio i R2-D2 będą opiekować się pewnym nowym bohaterem. Wygląda na to, że przeszło rok po tej zapowiedzi trwają prace nad produkcją.

Aktor wcielający się w rolę złocistego droida, Anthony Daniels, podzielił się na swoim Instagramie zdjęciem, w którym pozuje w kostiumie do sesji motion-capture, a ponadto wspomina Gwiezdne wojny i swojego bohatera.

Choć nie potwierdzono udziału Danielsa we wspomnianym A Droid Story, wydaje się być to najprawdopodobniejszym rozwiązaniem. Film ma być ponadto pewnym eksperymentem, łączącym tradycyjną animację z efektami specjalnymi dostarczonymi przez Industrial Light & Magic – niewykluczone, że może chodzić m.in. o przełożenie ruchu prawdziwych postaci na ich ruch w animacji. Lucasfilm zresztą próbował już wcześniej czegoś takiego, animując w ten sposób pojedynek Ahsoki i Maula z ostatniego sezonu Wojen klonów.

Jeśli produkcja A Droid Story jest już na takim etapie, to możliwe, że usłyszymy więcej o filmie na tegorocznym Celebration, które odbędzie się w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.