Gry

Wyciekł nieznany materiał z rozgrywki w „Star Wars 1313”

Choć Star Wars 1313 zostało anulowane wiele lat temu, gra co jakiś czas przypomina o sobie światu za sprawą wycieków dotyczących jej procesu produkcyjnego. Ostatnim razem informowaliśmy na naszych łamach o materiale z anulowanego projektu ponad 2,5 roku temu, jednak okazuje się, że ciekawych nagrań jest znacznie więcej.

W Internecie pojawił się krótki klip ukazujący rozgrywkę z testowej wersji 1313, a umieścił go James Zachary – główny animator rozgrywki. Możecie sprawdzić całą jego pracę nad anulowanym tytułem tutaj lub obejrzeć najnowszy fragment rozgrywki poniżej:

Nagrania z rozgrywką i grafiki koncepcyjne ze Star Wars 1313 regularnie pojawiają się w Sieci, odkąd Disney zamknął studio LucasArts w 2013 roku (czego powodem były kiepskie wyniki finansowe studia oraz mnóstwo nieudanych projektów, wynikających z nieudolnego zarządzania). Choć co jakiś czas słyszy się o ciekawych pomysłach i rozwiązaniach, jakie miały stanowić podwaliny gry, to wydaje się, że nie była ona na zbyt zaawansowanym etapie rozwoju w momencie skasowania.

Jedynym oficjalnym materiałem z 1313, jaki kiedykolwiek ujrzał światło dzienne, było mocno podrasowane demo, ukazane podczas targów E3 w 2012 roku. Wideo nie przedstawiało nawet Boby Fetta, mającego rzekomo być protagonistą w grze, lecz zupełnie nową postać. Jeśli wierzyć plotkom, gracze mieli przez krótki czas śledzić losy nowego bohatera, po czym dość prędko miał on zostać zabity przez Fetta – od tego momentu historia skupiłaby się na słynnym łowcy nagród oraz jego przygodach na 1313 poziomie Coruscant.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.