Seriale

Zdjęcia zza kulis „Księgi Boby Fetta” ujawniają szczegóły kostiumu Cada Bane’a

Przez szósty odcinek The Book of Boba Fett przewinęło się wiele znanych już fanom postaci. Jedną z nich okazał się debiutujący w formie live action Cad Bane. Stworzenie aktorskiej wersji projektu postaci występującej dotąd tylko w serialach animowanych o dość specyficznym stylu było pewnym wyzwaniem dla twórców.

Jeden z kostiumografów pracujących nad drugim serialem aktorskim Star Wars, Javier Gonzalez, w zamieszczonym na Instagramie poście przyznał, że:

„Z początku byłem nieco przestraszony, bo jedynym punktem odniesienia była animacja, musieliśmy myśleć inaczej, żeby tchnąć w niego życie.”

Załączył też zdjęcia, które pozwalają przyjrzeć się detalom kostiumu Cada Bane’a. Zobaczyć możecie je poniżej.

Łowca nagród przynajmniej na pierwszy rzu oka został zabity przez głównego bohatera w finale Księgi Boby Fetta. Zmartwychwstania są jednak codziennością w świecie Gwiezdnych wojen. Czy uważacie, że zobaczymy jeszcze Cada Bane’a w wersji live action?


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.