Gry

Nowe spojrzenie na Coruscant z „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga”

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier wideo tego roku, czyli LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów. W ostatnich dniach poinformowano, że tytuł został już ozłocony, czyli rozpoczął się proces zgrywania go na nośniki fizyczne oraz dopinania na ostatni guzik wszelkich kwestii prawo-technicznych. Tym razem ujawniono spojrzenie na kultową lokację, jaka pojawi się w grze.

Oficjalny profil LEGO Star Wars opublikował na Twitterze nagranie oświetlonej neonami ulicy Coruscant. Trzeba przyznać, że klockowa wersja stolicy Republiki wygląda naprawdę dobrze i wręcz zachęca do odwiedzenia każdego jej zakątka.

Coruscant to tylko jedna z wielu planet, mających pojawić się w ramach Sagi Skywalkerów. Produkcja zaoferuje także możliwość rozegrania wydarzeń ze wszystkich dziewięciu części filmowej sagi Star Wars, dając nam przy tym szansę wcielenia się w jedną z kilkuset (sic!) postaci i skorzystania z wielu ikonicznych pojazdów. Krótko mówiąc, będzie to najambitniejsza gra z serii LEGO w historii.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutuje na rynku 5 kwietnia tego roku.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.