Seriale

Obi-Wan Kenobi, Reva i inni na pierwszych zdjęciach z serialu!

Do premiery Obi-Wana Kenobiego zostało 2,5 miesiąca, jednak ostatnia burza dookoła Disneya spowodowała, że marketing produkcji ruszył właśnie teraz. Portal Entertainment Weekly opublikował szereg fotosów z bohaterami serialu z krótkimi opisami.

Na fotografiach widzimy oczywiście tytułowego mistrza Jedi (w tej roli Ewan McGregor), Inkwizytorkę Revę (odgrywaną przez Moses Ingram) oraz wuja Owena (Joel Edgerton).

Z krótkich opisów, które dołączono do zdjęć, możemy się dowiedzieć, że Obi-Wan na początku akcji serialu będzie przybity i pozbawiony wiary, jakby zdążył się już poddać. Reva ma być niezwykle ambitna i bezwzględna, będzie dzielić wspólny cel z Wielkim Inkwizytorem i Darthem Vaderem. Z kolei widoczna na drugiej fotografii pełna neonów planeta to Daiyu, opisywana jest jako dająca wrażenie kosmicznego Hong Kongu.

Ujawniono także okładkę kwietniowego wydania magazynu.

Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na platformie Disney+ 25 maja. W najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się pierwszego zwiastuna.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.