Seriale

Znamy przybliżoną datę premiery „Andora”

W obliczu popularności Kenobiego, kolejnych sezonów The Mandalorian i powiązanych z nim seriali, można odnieść wrażenie, że przygody Cassiana Andora zeszły na dalszy plan. Mimo wszystko projekt nadal zapowiada się niezwykle interesująco, a ostatnie doniesienia sugerują, kiedy powinniśmy spodziewać się jego premiery.

Jak podaje zaufany portal Bespin Bulletin, Andor zadebiutuje w te wakacje. Serial ma być następcą Ms. Marvel jako przewodni serial Disney+, co pokrywa się z innymi źródłami portalu, wedle których premiera tytułu została wyznaczona na sierpień. Jednocześnie potwierdzone przez Disneya pierwotne okno dla premiery Ms. Marvel (oraz Andora) obejmowało okres od lipca do września. Biorąc pod uwagę, że serial od studia Marvel został przyspieszony niemal o miesiąc, niewykluczone, że również gwiezdnowojenna produkcja zadebiutuje szybciej, być może jeszcze w lipcu.

W takim wypadku powinniśmy spodziewać się pierwszego zwiastuna i innych materiałów promocyjnych jeszcze przed Star Wars Celebration, które odbędzie się w ostatnich dniach maja.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.