Seriale

[Plotka] Opis ważnej jaskini i ceremonii w 3. sezonie „The Mandalorian”

Do premiery 3. sezonu The Mandalorian pozostało jeszcze co najmniej 9 miesięcy, a twórcy w pocie czoła pracują obecnie na planie serialu, którego zdjęcia mają zakończyć się w ciągu paru najbliższych tygodni. Okres ten sprzyja również wypływaniu na światło dziennie nowych przecieków na temat dalszych przygód Dina Djarina.

Wieści zza kulis przynosi nam tym razem portal Bespin Bulletin, ujawniając szczegóły pewnej lokacji, a także kilku istotnych wydarzeń, jakie mają mieć w niej miejsce. Zanim przejdziecie dalej, ostrzegam przed potencjalnymi spoilerami.

Dowiadujemy się, że w pewnym momencie fabuła zabierze Dina do ciemnej jaskini, gdzie znajduje się podziemne jezioro. Jak podaje autor przecieku, najprawdopodobniej będzie to miejsce wspomniane przez Zbrojmistrzynię w ramach Księgi Boby Fetta, czyli kopalnie na Mandalorze – w mieszczącym się tam świętym jeziorze Djarin może przejść rytuał oczyszczenia, by odzyskać swój status Mandalorianina po złamaniu Obyczaju. Plan zdjęciowy przedstawiający jaskinię podobno ewoluował na przestrzeni nagrań i w międzyczasie dodano do niego obozowisko oraz bliżej nieokreślony statek kosmiczny.

To jednak nie wszystko, bowiem pojawiają się wzmianki o scenie na tle masywnej góry z ośnieżonym szczytem, w ramach której ukazani mają być Din, Zbrojmistrzyni i Paz Vizsla. Spekuluje się, że sekwencja ma jakiś związek ze wspomnianą jaskinią, zatem można podejrzewać, iż góra także znajduje się na Mandalorze.

Kolejne przecieki jeszcze bardziej rozwijają naszą wiedzę o podziemnej lokacji, a przekazuje je Making Star Wars. Okazuje się, że omawiana jaskinia będzie miejscem rytuału, w którym udział weźmie spora grupa Mandalorian, w tym członkowie Straży Śmierci (m.in. Paz Vizsla i Zbrojmistrzyni), a także inni wojownicy. Będzie tam również Bo-Katan Kryze i przywódcy dwóch innych klanów. Nie jest to potwierdzona informacja, ale niewykluczone, że po raz kolejny będziemy świadkami rytuału namaszczenia Bo-Katan na nową przywódczynię Mandalory.

Opisane wydarzenia mają też doprowadzić do wybudzenia potężnego Mythosaura, z którym ciężki bój stoczą wszyscy zgromadzeni w tym miejscu Mandalorianie.

Tradycyjnie przypominamy, by wszelkie nieoficjalne doniesienia traktować z odpowiednim dystansem – nawet wówczas, gdy pochodzą one z bardzo wiarygodnych źródeł.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.