Seriale

Donald Glover sugeruje zaangażowanie w serialowego „Lando”

Od czasu zapowiedzi serialu o przygodach Lando Calrissiana w grudniu 2020 roku nie docierały do nas żadne informacje na temat projektu. Za wyjątkiem nazwiska scenarzysty, Justina Simiena, nie znaliśmy też personaliów innych osób zaangażowanych w powstawanie serialu – włącznie z główną rolą, która mogła przypaść Billy Dee Williamsowi albo Donaldowi Gloverowi.

Drugi aktor z tego aktorskiego duetu udzielił niedawno wywiadu w programie Jimmy’ego Kimmela, którego prowadzący nie omieszkał zapytać o Lando.

Oto, jak przebiegła rozmowa:

– Pracujesz nad serialem Lando dla Disney+?
– Naprawdę? […] No wiesz, pracuję nad wieloma rzeczami. […] Teraz przyszedł czas na początek kolejnej z nich. Mam naprawdę masę projektów, którymi się zajmuję, ale chciałem, żeby wszystko wyszło w tym samym czasie. Czuję, że to dla mnie ważne.

Sytuacja niemal natychmiast obróciła się w żart i zręczne unikanie bezpośredniej odpowiedzi, co może poniekąd stanowić potwierdzenie angażu w gwiezdnowojennym miniserialu. Umowy poufności sprawiają jednak, że Glover nie może powiedzieć na jego temat nic więcej. Tym bardziej, że wedle wszelkich dostępnych informacji produkcja jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju i raczej nie zadebiutuje na ekranach zbyt prędko – nawet w przypadku grania głównej roli, aktor może nie wiedzieć obecnie wiele więcej od nas.


Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.