Gry

„LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów” – wszystko, co warto wiedzieć przed premierą

Już jutro premiera LEGO Gwiezdnych wojen: Sagi Skywalkerów, a Internet wręcz pęka w szwach od pojawiających się co rusz recenzji i innych opisów gry (na nasz tekst będziecie musieli zaczekać parę dni, ale obiecujemy, że będzie warto!). Jeśli wciąż wahacie się, czy warto zainwestować swoje pieniądze w produkcję studia TT Games, być może zestawienie jej najważniejszych zalet pomoże Wam podjąć decyzję.

Oczywiście obecnie nietrudno jest znaleźć ciekawe materiały na temat najnowszej części serii LEGO Star Wars, jednak bardzo ciekawe podsumowanie przygotował youtube’owy kanał GameSpot. Prowadzący wyjaśnił w pigułce, czym Saga Skywalkerów różni się od swoich poprzedniczek i jakie warte uwagi funkcje zostały w niej zawarte.

Pierwszą i najbardziej zauważalną zmianą będzie oczywiście nowoczesna oprawa graficzna, która momentami naprawdę potrafi zachwycić. Co jednak ważniejsze, The Skywalker Saga zaoferuje możliwość rozegrania wydarzeń ze wszystkich dziewięciu części filmowych Gwiezdnych wojen, dając przy tym znacznie więcej, bowiem niejednokrotnie będziemy mogli zbaczać z wyznaczonej ścieżki i brać udział w dodatkowych wydarzeniach, jakich próżno szukać w filmach.

Skoro już jesteśmy przy obieraniu ścieżek, tytuł posiada otwartą strukturę świata, co oznacza, że nie będziemy musieli cały czas wędrować jak po sznurku, wykonując kolejne zadania. Nasi bohaterowie będą mogli swobodnie eksplorować półotwarte lokacje na wielu planetach i przemieszać się za pomocą szybkiej podróży pomiędzy ważniejszymi obszarami (więcej na ten temat przeczytacie w naszym poprzednim tekście).

Warto również wspomnieć, że w podstawowej wersji gry będziemy mieli do dyspozycji aż 300 grywalnych postaci, a sporo dojdzie ich również w zaplanowanych dodatkach DLC, związanych ze spin-offami Łotr 1 i Han Solo, a także z serialami The Mandalorian i Parszywa zgraja (część pojawi się w najbliższych miesiącach, a niektóre będą dostępne tylko przy zamówieniach przedpremierowych, więc jeszcze tylko dziś macie szansę się załapać).

Nie musimy chyba przypominać o wszędobylskim humorze, który wręcz wylewa się z ekranu podczas rozgrywania fabuły. To charakterystyczna cecha serii LEGO i wygląda na to, że nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Omawiany materiał GameSpot obejrzycie poniżej:

Jeśli zastanawiacie się, gdzie zakupić grę i jakie ma ona wymagania na PC, koniecznie zajrzyjcie do naszego wczorajszego artykułu.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ukaże się na konsolach Xbox Series X/SXbox OnePlayStation 5PlayStation 4Nintendo Switch oraz na komputerach PC 5 kwietnia 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.