Seriale

Ewan McGregor używa Mocy otwierając automatyczne drzwi w supermarketach

Za zaledwie nieco ponad miesiąc ponownie zobaczymy Ewana McGregora w roli Obi-Wana Kenobiego, mistrza Jedi władającego Mocą. Ostatni raz aktor wcielił się w bohatera na potrzeby Zemsty Sithów, która debiutowała aż 17 lat temu. Okazuje się jednak, że w międzyczasie nie odpuścił sobie kilku sztuczek i korzysta z nadnaturalnych zdolności również poza planem zdjęciowym.

W wywiadzie udzielonym Entertainment Weekly McGregor zdradził, iż choć nie opanował kontroli umysłów, trudno jest mu odpuścić sobie użycia Mocy w pewnych sytuacjach.

„Robię to z dzrzwiami! Lubię dla zabawy robić to z automatycznymi drzwiami. Zawsze wykonuję drobny ruch Jedi, żeby otworzyć drzwi. Zdarzało się, że ktoś mnie na tym przyłapał. W supermarkecie lub gdzie indziej, gdy pcham wózek i wychodząc wykonuję mały ruch ręką… Dla własnej uciechy, sprawia mi to radość, ale czasem ktoś to zobaczy i wtedy to trochę niezręczne. Ale truno jest tego nie robić, prawda? To wspaniałe. Gdy dobrze zgra się w czasie, można poczuć się bardzo potężnym.”

Większość z nas najpewniej nigdy nie zobaczy, jak Ewan McGregor za pomocą Mocy otwiera drzwi w supermarkecie, jednak już od 27 maja będziemy mogli oglądać jak robi to w serialu Obi-Wan Kenobi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.