Seriale

Nadchodzi kolejny materiał wideo z „Obi-Wana Kenobiego”

Im bardziej zbliżamy się do maja, tym więcej pojawia się w sieci informacji na temat nadchodzącego serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego. Jak dowiadujemy się z najnowszych przecieków, już niebawem kampania promocyjna serialu ruszy pełną parą.

Wiarygodny portal Making Star Wars, powołując się na swoje źródła z wytwórni Disney, podaje, że w najbliższych dniach – a konkretnie w ciągu nadchodzącego tygodnia – powinniśmy spodziewać się debiutu nowego wideo z Obi-Wana Kenobiego.

Warto podkreślić, że zdaniem Jasona Warda z MSW nie będzie to jeszcze pełnoprawny zwiastun serialu, natomiast jednocześnie owiane tajemnicą pozostają wszelkie szczegóły dotyczące tego, do jakiej kategorii będziemy mogli zaliczyć wspomniany materiał promocyjny. Możemy zatem spodziewać się praktycznie wszystkiego: od filmu zza kulis produkcji aż po kolejny teaser.

Jedno jest pewne – zdecydowanie mamy na co czekać.

To jednak nie wszystkie newsy na temat brodatego mistrza Jedi, ponieważ grafika, którą widzicie w tytule naszego artykułu, nie wzięła się znikąd. Jest to oficjalny rysunek promocyjny serialu, jaki pojawił się w jednym z supermarketów (prawdopodobnie za Oceanem, lecz równie dobrze może to być Wielka Brytania).

Poniżej możecie go obejrzeć w pełnej krasie:

Pierwsze dwa odcinki Star Wars: Kenobi ukażą się na Disney+ 27 maja bieżącego roku. Będziemy wówczas w trakcie Star Wars Celebration, odbywającego się w dniach 26-29 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.