Seriale

„Obi-Wan Kenobi” jak „Joker”? Reżyserka serialu porównuje tytuły

Już za tydzień na Disney+ zadebiutuje najnowszy serial aktorski Star Wars – wyczekiwany przez fanów Obi-Wan Kenobi z Ewanem McGregorem w roli głównej. W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą, kampania promocyjna trwa w najlepsze i praktycznie codziennie dowiadujemy się czegoś nowego na temat projektu.

Dziś za pośrednictwem portalu Total Film docierają do nas słowa reżyserki serialu, Deborah Chow, która w czasie konferencji prasowej podzieliła się swoimi odczuciami względem tytułu, porównując go do dwóch innych projektów.

„Wydaje mi się, że najbardziej podekscytowała mnie możliwość nakręcenia historii z postacią w centrum. W podobnym stylu jak – choć oczywiście w innym tonie – ale coś jak Joker czy Logan, gdzie wyrywa się jedną postać z wielkiej franczyzy i naprawdę daje się czas, by wejść z nimi w coś głębszego. Wydawało się to bardzo ciekawe w przypadku Gwiezdnych wojen.”

Pierwszy odcinek Obi-Wana Kenobiego trafi na Disney+ już 27 maja.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.