Książki i komiksy

Poznaliśmy imiona rodziców Rey! Ujawnia je nowa książka Star Wars

Promocja nadchodzącej książki Shadow of the Sith trwa w najlepsze. Nieco ponad tydzień temu opublikowano fragment, który pozwolił nam domyślić się tożsamości antagonistki, natomiast dzisiejszy ustęp z powieści Adama Christophera zdradza imiona rodziców Rey!

Fragment został zamieszczony na portalu USA Today i przedstawia ucieczkę całej rodziny z Jakku. W jego trakcie dowiadujemy się, jakie imiona noszą rodzice 6-letniej wówczas Rey. Rozwiązanie wielkiej zagadki kanonu, nad którą fani łamali sobie głowy od czasu premiery Przebudzenia Mocy, jest banalnie proste. Ojciec Rey nazywa się Dathan, zaś matka to Miramir.

Przypomnijmy, że książka opowiada o poszukiwaniu planety Exegol przez Luke’a Skywalkera i Lando Calrissiana. Zadania nie będą chcieli im ułatwić Mroczna Akolitka Kiza oraz Zabójca Sithów Ochi z Bestoona, który w tym samym czasie wyruszył odnaleźć Rey i jej rodziców.

Premiera Shadow of the Sith za Oceanem została ustalona na 28 czerwca. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.