Seriale

„Obi-Wan Kenobi”: rozmowa Owena Larsa i głównego bohatera na pierwszym klipie z serialu

Ciężko w to uwierzyć, ale już w najbliższym piątek doczekamy się premiery pierwszych dwóch odcinków Obi-Wana Kenobiego. Długo wyczekiwana przez fanów limitowana seria przedstawi nam losy mistrza Jedi na 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów, oferując przy tym rozwinięcie wielu wątków, jakie zostały zapoczątkowane w finale Epizodu III.

Zaledwie wczoraj ukazał się pierwszy oficjalny klip z serialu, przedstawiający opiekuńczego wuja Luke’a Skywalkera, który kłóci się z naszym bohaterem o to, czy syn Anakina powinien zostać Jedi – rozmowa kończy się bolesnymi słowami Owena, komentującego dotychczasowe doświadczenia Obi-Wana z rodziną Skywalkerów.

Ostatnie sekundy omawianego wideo zostały już wcześniej zawarte w jednym ze zwiastunów, jednak cała konwersacja nie była wcześniej publikowana, dlatego warto jej posłuchać. Materiał obejrzycie poniżej:

Wydaje się, że klip pochodzi z pierwszego odcinka Kenobiego, jeszcze przed wyruszeniem protagonisty na ważną misję poza Tatooine. Swoją drogą, to ciekawe, że zdecydowano się opublikować akurat fragment skupiający się na interakcjach między bohaterami, a nie na scenach akcji. Może to stanowić sugestię odnośnie ogólnego tonu serialu.

Star Wars: Obi-Wan Kenobi zadebiutuje na Disney+ 27 maja. W Polsce serial ukaże się 14 czerwca, kiedy premierę na naszym rynku będzie również miała cała usługa streamingowa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.