Seriale

Potwierdzono datę polskiej premiery „Obi-Wana Kenobiego”!

Obi-Wan Kenobi coraz bliżej! Tym razem stwierdzenie to nie dotyczy tylko krajów, gdzie Disney+ jest już dostępny, ale również Polski.

Jak ujawnił oficjalny polski profil Disney+, nadwiślańska premiera przygód brodatego Jedi zaplanowana jest na 14 czerwca, czyli w dzień uruchomienia platformy streamingowej na naszym rynku.

Co więcej, jak podają administratorzy facebookowej grupy Disney Plus Polska, w dniu premiery w ramach polskiej wersji usługi pojawią się jednocześnie aż cztery odcinki gwiezdnowojennego serialu. Przyczyna takiego ruchu ze strony Disneya jest bardzo prozaiczna – za Oceanem pierwsze dwa epizody Star Wars: Kenobi ukażą się już 27 maja i w ciągu tych kilku nastu dni zdążą zadebiutować jeszcze dwa kolejne. Innymi słowy, po prostu nadgonimy zaległości.

Przypomnijmy, że w ramach Obi-Wana Kenobiego do roli tytułowego Jedi powróci Ewan McGregor. Po latach do świata Gwiezdnych wojen ponownie zawita też Hayden Christensen, wcielając się w Dartha Vadera. Nie zabraknie również wielu nowych twarzy, jak chociażby Moses Ingram jako Inkwizytorki Revy czy Ruperta Frienda w roli Wielkiego Inkwizytora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.