Fanmade

„Star Wars: X-Wing” to fanfilm, którego szukacie!

Już dawno z zapartym tchem nie oglądaliśmy żadnego fanowskiego dzieła z uniwersum odległej galaktyki, jednak film zatytułowany Star Wars: X-Wing sprawił, że przez kilka chwil przecieraliśmy oczy ze zdumienia.

Dosłownie wczoraj na YouTube wylądowało wideo, które w naszym odczuciu może na nowo zdefiniować pojęcie fanowskich produkcji. Star Wars: X-Wing w reżyserii Christophera Parksa ukazuje wydarzenia rozgrywające się po Powrocie Jedi – jesteśmy świadkami wielkoskalowej bitwy na niebie planety Coruscant, zaś wszystkie wydarzenia obserwujemy z perspektywy dwójki pilotów Nowej Republiki, należących do Eskadry Widmo.

Cały materiał wideo zrealizowany został przy użyciu grafiki komputerowej i jest w pełni udźwiękowiony (włącznie z dialogami i muzyką). Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na profesjonalną jakość efektów wizualnych oraz dźwiękowych, mogących śmiało rywalizować z wysokobudżetowymi dziełami.

Jak mawiają niektórzy, obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Po prostu zobaczcie to sami:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.