Filmy

„LEGO Star Wars: Summer Vacation” kolejnym filmem na Disney+

Na tegorocznym Star Wars Celebration nie zapowiadano ani szerzej nie omawiano żadnych kinowych projektów osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen. Dowiedzieliśmy się jednak o jednym – być może znacznie istotniejszym – filmowym tytule, który już niedługo trafi na Disney+.

Ogłoszono bowiem, iż latem na platformie streamingowej zadebiutuje LEGO Star Wars: Summer Vacation. Fabuła będzie osadzona po wydarzeniach z The Rise of Skywalker i zobaczymy jak Rose, Rey, Finn, Poe i Chewbacca po pokonaniu Imperatora wybierają się na w pełni zasłużone wakacje i odkrywają losy innych bohaterów, którzy dotąd próbowali wypocząć. Poza wspomnianymi już postaciami w filmie pojawić mają się między innymi C-3PO, Lando, Boba Fett, Obi-Wan Kenobi, Jabba, Anakin Skywalker, Darth Vader, Kylo Ren, Han Solo, Leia i Palpatine.

Poniżej zobaczyć możecie plakat nadchodzącego filmu, którego premierę na Disney+ wyznaczono na 5 sierpnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.