Seriale

Zapowiedziano serial animowany rozgrywający się w erze Wielkiej Republiki

Star Wars Celebration wciąż trwa, a wraz z kolejnymi panelami pojawiają się nowe zapowiedzi nadciągających gwiezdnowojennych projektów. Wczoraj wieczorem najwięcej uwagi przyciągnął co prawda zwiastun Star Wars Jedi: Survivor, ale oprócz growej nowinki otrzymaliśmy również ogłoszenie nowego serialu animowanego.

Star Wars: Young Jedi Adventures, jak wskazuje już sam tytuł, skierowany będzie do młodszych odbiorców i dystrybuowany będzie nie tylko na Disney+, ale też za pośrednictwem kanału Disney Junior. Osadzony będzie w erze Wielkiej Republiki i opowiadać będzie o adeptach poznających Moc i trenujących, by zostać Jedi. W czasie swojej nauki poznać mają wartość współczucia, dyscypliny, pracy zespołowej, cierpliwości i przyjaźni. Showrunnerem serialu jest Michael Olson.

Young Jedi Adventrues zadebiutuje na Disney+ i Disney Junior wiosną przyszłego roku. Poniżej zobaczyć możecie logo serialu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.