Seriale

Pojawiła się rozszerzona wersja zwiastuna 3. sezonu „The Mandalorian”

Podczas panelu poświęconego mikrouniwersum stworzonego dookoła The Mandalorian nie mogło zabraknąć samego głównego zainteresowanego. Twórcy podzielili się podczas rozmów kilkoma interesującymi wieściami i zaprezentowali nową wersję zwiastuna 3. sezonu przygód Dina Djarina z kilkoma nowymi scenami.

Jeśli chodzi o nazwiska twórców, żadnym zaskoczeniem nie powinno być, że na stołku reżyserskim nieokreślonej na razie liczby odcinków 3. sezonu zasiadła Bryce Dallas Howard. Z kolei reżyser i scenarzysta części odcinków, Rick Famuyiwa, został producentem wykonawczym całego 3. sezonu, dołączając tym samym do Jona Favreau i Dave’a Filoniego.

Nowa wersja zwiastuna jest znacznie dłuższa i zawiera około minutę nowego materiału. Wśród nowych scen można było zobaczyć między innymi przedstawicieli rasy Babu Frika z Epizodu IX, imperialny gwiezdny niszczyciel, droida R4 znajdującego się w gnieździe myśliwca Mando oraz ruiny Mandalory. Oczywiście pokaz odbywał się za zamkniętymi drzwiami i nie był transmitowany, jednak dzięki fanom możemy obejrzeć choć ułamek nowej zawartości zwiastuna w nagranym po kryjomu materiale.

3. sezon The Mandalorian zawita na Disney+ w lutym przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.