Seriale

Seria animowana „Tales of the Jedi” oficjalnie zapowiedziana! Mamy pierwsze szczegóły

Na trwającym właśnie Star Wars Celebration oficjalnej zapowiedzi doczekała się nowa seria animowana, o której plotki krążyły już od paru ładnych miesięcy.

Jak ujawniono, Tales of the Jedi będzie 6-odcinkową serią krótkometrażowych animacji, mających opowiedzieć nieznane dotąd historie kilku rycerzy Jedi z ery Prequeli. Intrygujących szczegółów produkcji jest jednak znacznie więcej, dlatego przybliżamy je Wam poniżej.

Po pierwsze, wiemy na pewno, że w ramach serii pojawią się młody Hrabia Dooku oraz Qui-Gon Jinn (zarówno młody, jak i starszy). Dojrzałemu Qui-Gonowi głosu udzieli sam Liam Neeson, zaś młodszą wersję bohatera zdubbinguje syn aktora.

Aż trzy odcinki serialu poświęcone zostaną Ahsoce Tano w różnych momentach jej historii. Pojawi się matka bohaterki, której głosem została Janina Gavankar (Iden Versio z kampanii Battlefront II). Trzeba przyznać, że to dość dziwny zabieg ze strony twórców, biorąc pod uwagę, że całość będzie miała tylko sześć epizodów, a niebawem dostaniemy też oddzielny serial aktorski poświęcony Togrutance. Wygląda jednak na to, że montrali nigdy za wiele.

Premiera Tales of the Jedi przewidziana jest na końcówkę tego roku, a konkretnie jesień. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.

Poniżej zobaczycie kilka konceptów z serialu:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.