Seriale

Zapowiedziano 2. sezon „Star Wars: Visions” w stylu animacji z całego świata!

Jeden z ostatnich paneli dobiegającego końca Star Wars Celebration poświęcony został ubiegłorocznej antologii anime zatytułowanej Visions. Twórcy i aktorzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach z pracy nad serialem, a na sam koniec podzielili się wyjątkową zapowiedzią.

2. sezon Star Wars: Visions oficjalnie powstaje, lecz będziemy musieli na niego poczekać do wiosny 2023 roku. Długi czas oczekiwania będzie nam wynagrodzony w inny sposób – antologia ma być celebracją animacji z całego świata, a nie tylko tej pochodzącej z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Jak możemy zobaczyć na grafice pokazanej w trakcie panelu, zobaczymy style animacji z Japonii, Korei Południowej, Indii, Republiki Południowej Afryki, Chile, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Na ogłoszenie konkretnych studio zaangażowanych w powstawanie nowych odcinków musimy jeszcze poczekać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.