Seriale

Ujawniono nowe ujęcie ze „Star Wars: Andor”. Poznaliśmy szczegóły obu sezonów serialu

W sieci pojawiło się nowe ujęcie z nadchodzącego serialu o przygodach Cassiana Andora, które przedstawia głównego bohatera oraz postać graną przez Stellana Skarsgårda.

Nową fotografię z serii Andor ujawnił wczoraj magazyn Empire. Możemy na niej zobaczyć Cassiana (Diego Luna) i Luthena (Stellan Skarsgård) na speederze. Obrazek nie zdradza żadnego kontekstu, zatem trudno zgadywać, jakich konkretnie wydarzeń może dotyczyć, jednak stanowi on przypomnienie, że premiera serialu nastąpi już za mniej niż dwa miesiące.

Grafikę obejrzycie poniżej:

Parę słów na temat dwóch zaplanowanych sezonów Andora miał do przekazania ich showrunner, Tony Gilroy. Co ciekawe, mają one ukazać 5-letni okres z życia protagonisty prowadzący do wydarzeń z Łotra 1, przy czym 12 odcinków 1. sezonu skupi się na roku z życia Cassiana, a kolejne 12 odcinków 2. sezonu przedstawi pozostałe 4 lata – można się zatem spodziewać, iż będą one mniej skoncentrowane na detalach i każdy z nich będzie rozgrywał się w dużych odstępach czasu.

Taki sposób prowadzenia narracji przez twórców z pewnością da nam ciekawą perspektywę, jaka nie pojawiła się dotąd w żadnej gwiezdnowojennej produkcji. Jeśli już mieliśmy do czynienia z dużymi przeskokami w czasie, to raczej następowały one pomiędzy sezonami, a nie poszczególnymi odcinkami serii.

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ już 31 sierpnia. Nowe odcinki będą debiutowały w każdą środę. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.