Seriale

Pierwszy spot TV „Star Wars: Andor” z nowymi ujęciami

Od premiery Star Wars: Andor dzieli nas już mniej niż półtora miesiąca, w związku z czym powoli rozkręca się kampania marketingowa serialu. Do sieci trafił wczoraj pierwszy spot telewizyjny, przedstawiający zlepek scen obecnych w ramach wcześniejszego zwiastuna produkcji, lecz nie zabrakło w nim też kilku zupełnie nowych ujęć.

Reklama telewizyjna pojawiła się za pośrednictwem należącej do Disneya stacji sportowej ESPN. Niedługo potem nagranie nieoficjalnie trafiło na Twittera i Reddita. Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Co więcej, oficjalna strona Star Wars udostępniła nową fotografię z głównym bohaterem serialu, lecz bardzo szybko została ona usunięta. Prawdopodobnie ma pojawić się nieco później. Na szczęście w Internecie nic nie ginie, więc możecie zobaczyć ją już teraz.

Osadzony 5 lat przed wydarzeniami z Łotra 1, Andor podąża śladami byłego Separatysty, Cassiana Andora (Diego Luna), który został agentem Sojuszu Rebeliantów. Potwierdzono, że w serialu pojawią się m.in. Mon Mothma (Genevieve O’Reilly) oraz Saw Gerrera (Forest Whitaker). Zagrają tam również Stellan Skarsgård, Adria Arjona, Robert Emms, Fiona Shaw, Kyle Soller, Denise Gough i David Hayman. Reżyserią zajęli się Toby Haynes, Susanna White i Benjamin Caron, a za scenariusz odpowiadają Tony Gilroy, Dan Gilroy, Stephen Schiff i Beau Willimon.

Oba planowane sezony serialu mają ukazać 5-letni okres z życia protagonisty, prowadzący do wydarzeń z Łotra 1, przy czym 12 odcinków 1. sezonu skupi się na roku z życia Cassiana, a kolejne 12 odcinków 2. sezonu przedstawi pozostałe 4 lata – można się zatem spodziewać, iż będą one mniej skoncentrowane na detalach i każdy z nich będzie rozgrywał się w dużych odstępach czasu.

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ już 31 sierpnia. Nowe odcinki będą debiutowały w każdą środę. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.