Gry

Nowy wygląd Cala Kestisa z „Jedi: Survivor” ujawniony dzięki figurkom Hasbro

Podczas odbywającego się w ten weekend San Diego Comic-Conu firma Hasbro ujawniła szereg figurek postaci z uniwersum Star Wars, które niebawem mają pojawić się w sprzedaży. Naszą szczególną uwagę zwróciła jedna z nich, a mianowicie ta przedstawiająca Cala Kestisa, sygnowana logiem nadchodzącej gry Jedi: Survivor.

Dla każdego, kto widział już zwiastun Survivor, informacja o nowym wyglądzie Cala nie będzie szczególnym zaskoczeniem, natomiast pokazana przez Hasbro figurka sugeruje, że bohater zmieni się w sequelu Upadłego zakonu jeszcze bardziej niż sądziliśmy. Cala przedstawiono w stroju znanym z trailera, jednak tym razem posiada inną fryzurę i rzucający się w oczy zarost.

Zdjęcia omawianej figurki zobaczycie poniżej. Kestis ukazany został rzecz jasna ze swoim nieodłącznym towarzyszem, BD-1.

Biorąc pod uwagę, że wydarzenia z pierwszej oraz drugiej części serii Jedi będzie dzieliło aż 5 lat, dojrzalszy wygląd Cala jest oczywistą sprawą. Intrygujące są natomiast różnice pomiędzy aparycją protagonisty z materiałów promocyjnych gry a wyglądem zabawki. Możliwe, że w ramach Jedi: Survivor doczekamy się więcej niż jednego przeskoku w czasie… Jednakże równie prawdopodobne wydaje się, iż twórcy mogą chcieć udostępnić graczom więcej opcji dostosowywania wyglądu postaci – nie tylko poprzez ubiór, lecz także w kontekście fryzury i zarostu.

Czas pokaże, czy nasze dywagacje okażą się w jakimkolwiek stopniu zasadne. Tym niemniej Cal Kestis z Vintage Collection wygląda świetnie i osobiście już planuję zakup figurki, gdy tylko będzie to możliwe.

Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje na konsolach Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz na PC w 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.