Seriale

„The Acolyte”: Amandla Stenberg potwierdzona jako główna bohaterka serialu

Minęło już kilka miesięcy, odkąd w sieci pojawiły się pierwsze przecieki o zatrudnieniu Amandli Stenberg do roli w nadchodzącym The Acolyte. Wczoraj aktorka osobiście potwierdziła te doniesienia, publikując stosowną informację na swoim instagramowym profilu.

Wstępne nieoficjalne raporty sugerowały, iż Stenberg zagra w serialu wiodącą rolę i wydaje się, że to również jest prawda, co zresztą potwierdza sam fakt ujawnienia przez aktorkę informacji o swoim angażu w produkcję ze świata Gwiezdnych wojen. Szczegóły roli ani samego projektu nie są jeszcze znane, lecz fabuła ma położyć mocny nacisk na ukazanie wyznawców Ciemnej strony Mocy, natomiast nie jest pewne, czy postać Amandli będzie jednym z nich.

Gdy Kathleen Kennedy oficjalnie zapowiedziała prace nad The Acolyte, serial opisany został jako „tajemniczy thriller, który zabierze nas do galaktyki pełnej mrocznych sekretów i rosnącej w siłę Ciemnej strony Mocy w schyłkowym okresie Wielkiej Republiki.

Amandlę Stenberg możecie znać z ról w Igrzyskach Śmierci czy serialu Jeździec bez głowy. Zdjęcia do The Acolyte podobno mają wystartować w listopadzie tego roku, jednak nie mamy w tej kwestii oficjalnego potwierdzenia. Być może nieco więcej dowiemy się 10 września, podczas panelu Lucasfilmu na D23.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.