Gry

[Plotka] Wyciekła przybliżona data premiery „Star Wars Jedi: Survivor”

Star Wars Jedi Survivor – sequel świetnie przyjętego Fallen Order z 2019 roku – został oficjalnie zapowiedziany podczas majowego Star Wars Celebration. Nie ogłoszono wówczas żadnej konkretnej daty premiery gry, poza dość mglistą zapowiedzią na 2023 rok. Biorąc pod uwagę, że w tamtym czasie byliśmy dopiero w połowie 2022 roku, mogło to oznaczać, iż nowych przygód Cala Kestisa doczekamy się albo za pół roku, albo nawet za półtora. Choć EA ani Respawn Entertainment wciąż nie ujawniły żadnych detali dotyczących terminu debiutu Ocalałego, to przypadkowo parę z ust mogło puścić PlayStation.

Jedi Survivor pojawiło się ostatnio w PlayStation Store, tym samym pozwalając użytkownikom PS5 na dodanie gry do swojej listy życzeń. Na ten moment informacja jest już usunięta, lecz przez pewien czas na karcie gry widniała jej przybliżona data premiery: marzec 2023. Nie ma oczywiście pewności, czy data ta rzeczywiście oznacza, że tytuł pojawi się w marcu przyszłego toku (mógł to być bowiem zwyczajny błąd po stronie PlayStation), natomiast warto podkreślić, że tego typu pomyłki bardzo rzadko zdarzają bez określonej przyczyny.

Jak dotąd ani przedstawiciele EA, ani PlayStation nie skomentowali wycieku, co jest raczej naturalne w podobnej sytuacji. Odniesienie się do takiej kwestii mogłoby sugerować, że w doniesieniach tkwi ziarno prawdy, a skoro data premiery nie została oficjalnie ujawniona, wydawca z pewnością nie chce ułatwiać nikomu poznania jej przedwcześnie.

Star Wars Jedi: Survivor pojawi się na konsolach Xbox Series X/S, PlayStation 5 oraz na komputerach PC. Wydarzenia będą rozgrywały się około 5 lat po finale Upadłego zakonu, a w roli protagonisty powróci Cal Kestis.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.