Seriale

Przeczytajcie oficjalny opis fabuły serialu „Star Wars: Andor”

Już za nieco ponad miesiąc na Disney+ rozpocznie się emisja kolejnego serialu aktorskiego Star Wars. Tym razem będzie to Andor, prequel spin-offu Rogue One poświęcony rzecz jasna postaci Cassiana Andora odgrywanego przez Diego Lunę.

Dziś polski oddział Disneya ujawnił oficjalny opis fabuły nadchodzącego tytułu. Przeczytać możecie go poniżej:

„Serial Andor eksploruje nową perspektywę galaktyki Gwiezdnych wojen, koncentrując się na podróży Cassiana Andora, który pragnie odkryć sposób na wywarcie wpływu na świat. Serial przedstawia opowieść o narastającym buncie przeciwko Imperium oraz o tym, jak ludzie i planety zostali w niego zaangażowani. To era pełna niebezpieczeństw, oszustw i intryg, a Cassian właśnie ma wkroczyć na ścieżkę, której celem jest przekształcenie go w zbuntowanego bohatera.”

Planowane są dwa sezony Andora, z których każdy będzie miał po 12 odcinków. Już 31 sierpnia zadebiutują pierwsze dwa epizody nowego serialu, a kolejne będą oczywiście udostępniane na platformie streamingowej w tygodniowych odstępach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.