Seriale

[Plotka] Wyciekł opis fabuły i data debiutu serialu „The Acolyte”

Już za miesiąc na Disney+ rozpocznie się emisja nowego serialu aktorskiego Star Wars, Andora. Jak jednak dobrze wiemy, streamingowe plany Lucasfilmu sięgają znacznie dalej – powstają między innymi 3. sezon The Mandalorian, Ahsoka z Rosario Dawson w roli głównej czy intrygujący tytuł The Acolyte. O ostatnim serialu wiemy póki co najmniej, jednak w ciągu ostatnich kilku dni w sieci pojawiały się przecieki, które mogą ujawnić nam to i owo.

Wszystkie pochodzą z anonimowych profili na Twitterze i Reddicie, tak że oczywiście przestrzegamy, że mogą równie dobrze okazać się zupełnie nieprawdziwe. Jak jednak podkreśla portal LRMonline, są to źródła, które niedawno udostępniały obecnie potwierdzone już informacje na temat serialu Tales of the Jedi, więc istnieją podstawy, by zakładać, iż nie są to doniesienia kompletnie wyssane z palca.

Dowiadujemy się z nich przede wszystkim, że zdjęcia do serialu rozpoczynać mają się jesienią. Pokrywa się to z ostatnimi przeciekami, według których trwają przygotowania do produkcji w Shinfield Studios w Reading. Nowe informacje wskazują, iż tytuł roboczy The Acolyte brzmieć ma Paradox, a premiera wstępnie planowana jest na luty 2024 roku.

Otrzymaliśmy też krótką listę postaci, które mamy zobaczyć w serialu (imiona są jedynie kryptonimami): Aura – główna bohaterka; Paul – Lord Sith; Theo – dziadek bohaterki, rola gościnna w dwóch odcinkach; Miri – młodsza siostra bohaterki; Penn – najlepszy przyjaciel bohaterki, mężczyzna obcej rasy, który będzie przedstawiany za pomocą efektów cyfrowych.

Przecieki ujawniają również opis fabuły The Acolyte. Według nich wioska na planecie, na której mieszka Aura wraz z siostrą i dziadkiem jest regularnie najeżdżana i grabiona. Bronią jej Jedi, w zamian zabierając jednak niektóre dzieci, aby je szkolić. W drugim odcinku mają zjawić się za późno, przez co wioska zostanie zniszczona, a Theo zginie. Jedi zabiorą Miri, a Aura – zdeterminowana, by ponownie spotkać się z siostrą, ale już za stara, by zostać przyjęta do Zakonu – dołączy do akolitów Ciemnej strony Mocy. Trening akolitów polega na wykonywaniu bliżej nieokreślonych w przeciekach misji oraz zabijaniu się wzajemnie tak, że gdy zostanie tylko jedna osoba, zostaje uczniem Lorda Sith.

Ponownie warto zwrócić uwagę, iż w tej chwili to jedynie plotki z anonimowych źródeł, których nie można za bardzo zweryfikować. Dlatego też zalecamy na ten moment nie przywiązywać do nich zbyt dużej wagi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.