Seriale

„Star Wars: Andor”: Wiemy, kim jest postać grana przez Fionę Shaw

Już od pewnego czasu wiemy, iż Fiona Shaw zagra w Star Wars: Andor postać imieniem Maarva, lecz do tej pory nie znaliśmy żadnych szczegółów jej roli. Rąbka tajemnicy w tej kwestii uchylił dziś magazyn Empire.

Jak się okazuje, Maarva będzie przybraną matką głównego bohatera, Cassiana. Co ciekawe, w serialu mają pojawić się również jego biologiczni rodzice, a to może sugerować, iż zginą oni na bardzo wczesnym etapie 1. sezonu (przypuszczalnie nawet w 1. odcinku), po czym protagonista najprawdopodobniej zostanie przygarnięty właśnie przez bohaterkę Fiony.

Irlandzka aktorka (doskonale znana fanom filmów o Harrym Potterze, gdzie odgrywała ciotkę Harry’ego, Petunię) jak dotąd wypowiedziała się o swojej postaci tylko raz, opowiadając o osobliwym domostwie, w którym mieszkała:

„Dom mojej postaci był zbudowany z części starych statków kosmicznych. Czasem wychodziłam i po prostu się na to gapiłam. Zapierający dech w piersiach widok.”

Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ 21 września. Jednocześnie na platformie pojawią się trzy odcinki serialu. Niedawno pojawił się pełny zwiastun, który możecie obejrzeć tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.