Seriale

Diego Luna o „Star Wars: Andor”, aktor wspomina długość trzech pierwszych odcinków

Diego Luna wystąpił niedawno w programie The View, gdzie miał okazję porozmawiać z Whoopi Goldberg o nadchodzącym serialu Star Wars: Andor, którym wciela się w rolę tytułowego bohatera. Aktor opowiedział o tym, jak długo pracował nad projektem, a także zdradził, ile czasu trwać będą pierwsze trzy odcinki, mające zadebiutować jednocześnie już 21 września.

Najważniejszą informacją, jaką możemy wyciągnąć z tego wywiadu, jest oczywiście wspomniany już czas trwania pierwszych trzech odcinków. Jak stwierdził Luna, łącznie będą to około dwie godziny:

„Cóż, pomysł polegał na tym, aby pokazać widzom jak najwięcej na raz, a Disney Plus nie robi tego często, wiesz?

Więc zamierzamy dostarczyć trzy odcinki 21 [września]… co jest świetne, ponieważ to samodzielna historia. To dość hermetyczna seria. Chcemy odpowiednio przedstawić wszystkie postacie, planety, klimat i ton serialu.

Będziecie mogli obejrzeć trzy odcinki na raz, a to prawie dwie godziny.”

Choć Diego nie zdradził, ile konkretnie będą trwały poszczególne epizody premierowe, to dzieląc podany przez niego czas przez ilość odcinków, możemy założyć, że będzie to średnio około 40 minut. Jest to standardowa długość, znana już widzom chociażby z The Mandalorian czy innych seriali aktorskich.

Diego Luna opowiedział również o swojej reakcji, gdy został poproszony o powrót do roli Cassiana Andora mniej więcej cztery lata temu. Jego przywiązanie do Gwiezdnych wojen było tak silne, że zaakceptował ofertę bez zastanowienia.

„W ogóle nie spodziewałem się telefonu, więc byłem zaskoczony, ale też szczęśliwy. Bardzo tęskniłem za tym światem. Niewiele razy występujesz jako aktor w czymś, co ma tak duże znaczenie. To część mojego dzieciństwa. Nauczyłem się oglądać filmy dzięki temu uniwersum, tym postaciom, więc ta więź jest wyjątkowa.

Kiedy zapytano mnie, czy zechciałbym zagłębić się w tę historię, odpowiedziałem, że tak, ale to było jakieś cztery lata temu. To był bardzo długi proces.”

Jak już wspomnieliśmy, Star Wars: Andor zadebiutuje na Disney+ 21 września. Jednocześnie na platformie pojawią się trzy odcinki serialu. Niedawno pojawił się pełny zwiastun, który możecie obejrzeć tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.