Filmy

Gwendoline Christie chciałaby powrócić do roli Kapitan Phasmy

Nie będzie przesadnie kontrowersyjnym stwierdzenie, że wiele postaci z trylogii Sequeli otrzymało zdecydowanie za mało czasu, by widzowie mogli się z nimi odpowiednio zapoznać. Jednym z najbardziej oczywistych przykładów (obok rycerzy Ren oczywiście) jest Kapitan Phasma.

Odtwórczyni tej roli, czyli Gwendoline Christie, w udzielonym ostatnio wywiadzie dla Empire Magazine przyznała, że z przyjemnością wróciłaby do odległej galaktyki. Oczywiste jest, że nie ma możliwości, by brała udział w wydarzeniach po Ostatnim Jedi, jednak poruszony został temat ewentualnej adaptacji wydarzeń z komiksów. Tam, jak również w książkach, historia Phasmy została znacząco rozbudowana, pokazując chociażby jej początki w Najwyższym Porządku. Christie stwierdziła, że choć nie czytała komiksów, to sam fakt, że są to Gwiezdne wojny sprawia, iż zajęłaby się tym z przyjemnością.

Dodatkowym smaczkiem wywiadu była reakcja aktorki na fakt obecności jej postaci w grze Lego Star Wars: The Skywalker Saga. Wygląda na to, że jest tym zachwycona.

To dla mnie kolejny krok, bo jako nastolatka miałam coś na kształt obsesji na punkcie gier komputerowych i byłam w nich naprawdę dobra. Myślę, że pora do nich wrócić, bo mogły stać się tym, czym od początku chciałam, by były.

Wiadomo, że do realizacji jakiegokolwiek projektu z Kapitan Phasmą potrzebna jest wola Lucasfilmu, ale miło widzieć taki entuzjazm u Gwendoline Christie na samo wspomnienie takiej możliwości. Być może taki pomysł dostanie kiedyś zielone światło.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.